B41858C7478M000
EPCOSEPCOS
B41858C7478M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41858C7478M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: B41858C7478M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41858C7478M000
Številka dela B41858C7478M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82514 pcs Podatkovni list B41858C7478M000.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B41858 Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.467A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 495-6089
B41858C7478M
B41858C7478M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 15 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 16 mOhm @ 10kHz natančen opis 4700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 16 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4700µF Aplikacije Automotive