B41858C9277M002
pregled izdelka
Številka dela: B41858C9277M002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM RADIAL
Podatkovni listi: B41858C9277M002.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41858C9277M002
Številka dela B41858C9277M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5625 pcs Podatkovni list B41858C9277M002.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija B41858 Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.309A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 121 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 374 mOhm @ 120Hz
natančen opis 270µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 374 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 270µF