B41858C9567M000
EPCOSEPCOS
B41858C9567M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41858C9567M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: B41858C9567M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41858C9567M000
Številka dela B41858C9567M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 560UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74091 pcs Podatkovni list B41858C9567M000.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B41858 Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.061A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 495-6096
B41858C9567M
B41858C9567M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 63 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 68 mOhm @ 10kHz natančen opis 560µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 68 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije Automotive