B41858D4338M000
pregled izdelka
Številka dela: B41858D4338M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: B41858D4338M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41858D4338M000
Številka dela B41858D4338M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92498 pcs Podatkovni list B41858D4338M000.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija B41858 Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.858A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41858D4338M
B41858D4338M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 25 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 30 mOhm @ 10kHz
natančen opis 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 30 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3300µF