B41858D7158M008
pregled izdelka
Številka dela: B41858D7158M008
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM RADIAL
Podatkovni listi: B41858D7158M008.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41858D7158M008
Številka dela B41858D7158M008 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4926 pcs Podatkovni list B41858D7158M008.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija B41858 Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.858A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 25 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 101 mOhm @ 120Hz
natančen opis 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 101 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1500µF