B41858E8477M8
pregled izdelka
Številka dela: B41858E8477M8
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: B41858E8477M8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41858E8477M8
Številka dela B41858E8477M8 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90698 pcs Podatkovni list B41858E8477M8.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija B41858 Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.118A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41858E8477M008 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 112 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 124 mOhm @ 10kHz
natančen opis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 124 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF