B41866C6108M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41866C6108M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: B41866C6108M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41866C6108M000
Številka dela B41866C6108M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76117 pcs Podatkovni list B41866C6108M000.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija B41866 Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.822A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41866C6108M delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 29 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 31 mOhm @ 100kHz natančen opis 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 31 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije Automotive