B41866E5228M000
pregled izdelka
Številka dela: B41866E5228M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: B41866E5228M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41866E5228M000
Številka dela B41866E5228M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72426 pcs Podatkovni list B41866E5228M000.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B41866 Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.19A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41866E5228M delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 40 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 43 mOhm @ 100kHz natančen opis 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 43 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije Automotive