B41868W7158M
pregled izdelka
Številka dela: B41868W7158M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: B41868W7158M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41868W7158M
Številka dela B41868W7158M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61752 pcs Podatkovni list B41868W7158M.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B41868 Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.861A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41868W7158M000 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 39 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 41 mOhm @ 10kHz
natančen opis 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 41 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C Zmogljivost 1500µF