B41888C5398M000
pregled izdelka
Številka dela: B41888C5398M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: B41888C5398M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41888C5398M000
Številka dela B41888C5398M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64330 pcs Podatkovni list B41888C5398M000.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B41888 Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.247A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41888C5398M
B41888C5398M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 16 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 18 mOhm @ 10kHz natančen opis 3900µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 18 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3900µF Aplikacije Automotive