B41888D3228M
pregled izdelka
Številka dela: B41888D3228M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: B41888D3228M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41888D3228M
Številka dela B41888D3228M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 157592 pcs Podatkovni list B41888D3228M.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija B41888 Ripple Current @ Visoka frekvenca 2A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41888D3228M000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 39 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 41 mOhm @ 10kHz natančen opis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 41 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B41888D3568M9
B41888D3568M9
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Na zalogi: 104017 pcs
Prenesi: B41888D3568M9.pdf
RFQ
B41888D3228M8
B41888D3228M8
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL