B41888D7687M000
EPCOSEPCOS
B41888D7687M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41888D7687M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: B41888D7687M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41888D7687M000
Številka dela B41888D7687M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 175108 pcs Podatkovni list B41888D7687M000.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija B41888 Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.5A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41888D7687M
B41888D7687M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 46 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 mOhm @ 10kHz natančen opis 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 50 mOhm @ 10kHz 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije Automotive