B41890A5398M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41890A5398M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: B41890A5398M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41890A5398M000
Številka dela B41890A5398M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69533 pcs Podatkovni list B41890A5398M000.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B41890 Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.84A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41890A5398M
B41890A5398M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 22 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 26 mOhm @ 10kHz natančen opis 3900µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 26 mOhm @ 10kHz 15000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3900µF Aplikacije General Purpose