B41895A6108M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41895A6108M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: B41895A6108M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41895A6108M000
Številka dela B41895A6108M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72343 pcs Podatkovni list B41895A6108M000.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija B41895 Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.97A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41895A6108M delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 24 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 28 mOhm @ 10kHz
natančen opis 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 28 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 1000µF