B41895A6827M002
pregled izdelka
Številka dela: B41895A6827M002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM RADIAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije B41895A6827M002
Številka dela B41895A6827M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4762 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija B41895 Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can Zmogljivost 820µF