B41895D6128M001
pregled izdelka
Številka dela: B41895D6128M001
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM RADIAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije B41895D6128M001
Številka dela B41895D6128M001 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5433 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija B41895 Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.87A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 27 mOhms
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) 32 mOhm @ 10kHz
natančen opis 1200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 32 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 1200µF