B41895G6827M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41895G6827M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM RADIAL
Podatkovni listi: B41895G6827M000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41895G6827M000
Številka dela B41895G6827M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4217 pcs Podatkovni list B41895G6827M000.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija B41895 Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.51A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 41 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 45 mOhm @ 10kHz
natančen opis 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 45 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 820µF