B41896C4188M000
pregled izdelka
Številka dela: B41896C4188M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: B41896C4188M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41896C4188M000
Številka dela B41896C4188M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119195 pcs Podatkovni list B41896C4188M000.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija B41896 Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.28A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41896C4188M
B41896C4188M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 38 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 119 mOhm @ 120Hz natančen opis 1800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 119 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 1800µF Aplikacije Automotive