B41896C4568M
pregled izdelka
Številka dela: B41896C4568M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: B41896C4568M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41896C4568M
Številka dela B41896C4568M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62478 pcs Podatkovni list B41896C4568M.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B41896 Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.84A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41896C4568M000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 19 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 56 mOhm @ 120Hz
natančen opis 5600µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 56 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 5600µF