B41896C6158M000
pregled izdelka
Številka dela: B41896C6158M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: B41896C6158M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41896C6158M000
Številka dela B41896C6158M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68686 pcs Podatkovni list B41896C6158M000.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B41896 Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.84A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41896C6158M
B41896C6158M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 19 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 84 mOhm @ 120Hz natančen opis 1500µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 84 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije Automotive