B41896D5108M000
EPCOSEPCOS
B41896D5108M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41896D5108M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: B41896D5108M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41896D5108M000
Številka dela B41896D5108M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97942 pcs Podatkovni list B41896D5108M000.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija B41896 Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.28A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 495-6063
B41896D5108M
B41896D5108M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 34 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 215 mOhm @ 120Hz natančen opis 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 215 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije Automotive