B43044A9686M
pregled izdelka
Številka dela: B43044A9686M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: B43044A9686M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B43044A9686M
Številka dela B43044A9686M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4534 pcs Podatkovni list B43044A9686M.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B43044 Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.1A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 490 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose