B43082A4686M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43082A4686M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Podatkovni listi: B43082A4686M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B43082A4686M
Številka dela B43082A4686M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5152 pcs Podatkovni list B43082A4686M.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija B43082 Ripple Current @ Visoka frekvenca 800mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 68µF