B43086F2106M
pregled izdelka
Številka dela: B43086F2106M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: B43086F2106M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B43086F2106M
Številka dela B43086F2106M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4508 pcs Podatkovni list B43086F2106M.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija B43086 Ripple Current @ Visoka frekvenca 208mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B43086F2106M000 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose