B43088A4226M
pregled izdelka
Številka dela: B43088A4226M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Podatkovni listi: B43088A4226M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B43088A4226M
Številka dela B43088A4226M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5340 pcs Podatkovni list B43088A4226M.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija B43088 Ripple Current @ Visoka frekvenca 350mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B43088A4226M000 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose