B43088F2686M
pregled izdelka
Številka dela: B43088F2686M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: B43088F2686M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B43088F2686M
Številka dela B43088F2686M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4465 pcs Podatkovni list B43088F2686M.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija B43088 Ripple Current @ Visoka frekvenca 920mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B43088F2686M000 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose