B43231A6826M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43231A6826M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 500V SNAP
Podatkovni listi: B43231A6826M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
640 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43231A6826M
Številka dela B43231A6826M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 82UF 20% 500V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51901 pcs Podatkovni list B43231A6826M.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija B43231 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 570mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 883.5mA @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena B43231A6826M000
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 82µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 82µF