B43231C157M
pregled izdelka
Številka dela: B43231C157M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 315V SNAP
Podatkovni listi: B43231C157M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43231C157M
Številka dela B43231C157M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 150UF 20% 315V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46657 pcs Podatkovni list B43231C157M.pdf
Napetost - ocenjena 315V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43231 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.01A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43231C 157M
B43231C0157M000
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose