B43252B2227M000
pregled izdelka
Številka dela: B43252B2227M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: B43252B2227M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43252B2227M000
Številka dela B43252B2227M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66724 pcs Podatkovni list B43252B2227M000.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.000" Dia (25.40mm)
Serija B43252 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 840mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.302A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena B43252B2227M
B43252B2227M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose