B43254A4187M
pregled izdelka
Številka dela: B43254A4187M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: B43254A4187M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
640 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43254A4187M
Številka dela B43254A4187M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35221 pcs Podatkovni list B43254A4187M.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija B43254 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.318A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena B43254A4187M000
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 180µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 180µF