B43254B1337M
pregled izdelka
Številka dela: B43254B1337M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP
Podatkovni listi: B43254B1337M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43254B1337M
Številka dela B43254B1337M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63096 pcs Podatkovni list B43254B1337M.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.000" Dia (25.40mm)
Serija B43254 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.03A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.596A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena B43254B1337M000
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF