B43305A2278M60
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43305A2278M60
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: B43305A2278M60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43305A2278M60
Številka dela B43305A2278M60 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7479 pcs Podatkovni list B43305A2278M60.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43305 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.3A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43305A2278M 60
B43305A2278M060
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 65 mOhms
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 45 mOhm @ 100Hz
natančen opis 2700µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 45 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2700µF