B43305A5107M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43305A5107M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: B43305A5107M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
640 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43305A5107M000
Številka dela B43305A5107M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43748 pcs Podatkovni list B43305A5107M000.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija B43305 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 850mA @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43305A5107M
B43305A5107M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1.9 Ohms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.36 Ohm @ 100Hz natančen opis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.36 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose