B43305B9277M87
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43305B9277M87
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: B43305B9277M87.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
260 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43305B9277M87
Številka dela B43305B9277M87 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23057 pcs Podatkovni list B43305B9277M87.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43305 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.47A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43305B9277M 87
B43305B9277M087
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 680 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm @ 100Hz
natančen opis 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 500 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 270µF