B43305B9477M000
EPCOSEPCOS
B43305B9477M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43305B9477M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: B43305B9477M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43305B9477M000
Številka dela B43305B9477M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12389 pcs Podatkovni list B43305B9477M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43305 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.23A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 495-3497
B43305B9477M
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 390 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.575" (40.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 290 mOhm @ 100Hz natančen opis 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 290 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose