B43416C9337A000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43416C9337A000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 400V SNAP
Podatkovni listi: B43416C9337A000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43416C9337A000
Številka dela B43416C9337A000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20827 pcs Podatkovni list B43416C9337A000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca -10%, +20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43416 Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena B43416C9337A
delovna temperatura -40°C ~ 60°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 100000 Hrs @ 60°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100000 Hrs @ 60°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose