B43454A5278M000
EPCOSEPCOS
B43454A5278M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43454A5278M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Podatkovni listi: B43454A5278M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43454A5278M000
Številka dela B43454A5278M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1788 pcs Podatkovni list B43454A5278M000.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.028" Dia (76.90mm)
Serija B43454 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.8A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 495-6394
B43454A5278M
B43454A5278M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 55 mOhms
Višina - sedež (maks.) 4.201" (106.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 69 mOhm @ 100Hz
natančen opis 2700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 69 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2700µF