B43454A9108M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43454A9108M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: B43454A9108M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
72 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43454A9108M000
Številka dela B43454A9108M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4159 pcs Podatkovni list B43454A9108M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.032" Dia (51.60mm)
Serija B43454 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.6A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43454A9108M
B43454A9108M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.874" (22.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 119 mOhms Višina - sedež (maks.) 3.217" (81.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 149 mOhm @ 100Hz natančen opis 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 149 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose