B43455A4129M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43455A4129M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Podatkovni listi: B43455A4129M000.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 506 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 506 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43455A4129M000
Številka dela B43455A4129M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 506 pcs Podatkovni list B43455A4129M000.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.583" Dia (91.00mm)
Serija B43455 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 20A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43455A4129M
B43455A4129M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 7.598" (193.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 17 mOhm @ 100Hz
natančen opis 12000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 12000µF