B43457A0608M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43457A0608M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 6000UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: B43457A0608M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43457A0608M000
Številka dela B43457A0608M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 6000UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1023 pcs Podatkovni list B43457A0608M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.028" Dia (76.90mm)
Serija B43457 Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena B43457A 608M
B43457A608M
B43457A608M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 8.728" (221.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 6000µF Aplikacije General Purpose