B43458A4129M003
pregled izdelka
Številka dela: B43458A4129M003
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Podatkovni listi: B43458A4129M003.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 505 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 505 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43458A4129M003
Številka dela B43458A4129M003 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 505 pcs Podatkovni list B43458A4129M003.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.583" Dia (91.00mm)
Serija B43458 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 28A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43458A4129M 3
B43458A4129M 3
B43458A4129M3
B43458A4129M3-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 7 mOhms Višina - sedež (maks.) 5.728" (145.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhm @ 100Hz natančen opis 12000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 12000µF Aplikacije General Purpose