B43464A9129M000
pregled izdelka
Številka dela: B43464A9129M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: B43464A9129M000.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 561 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 561 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43464A9129M000
Številka dela B43464A9129M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 561 pcs Podatkovni list B43464A9129M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.028" Dia (76.90mm)
Serija B43464 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 27.8A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tray Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43464A9129M
B43464A9129M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 13 mOhms Višina - sedež (maks.) 8.728" (221.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 mOhm @ 100Hz natančen opis 12000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 12000µF Aplikacije General Purpose