B43501A1477M62
pregled izdelka
Številka dela: B43501A1477M62
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP
Podatkovni listi: B43501A1477M62.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
640 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43501A1477M62
Številka dela B43501A1477M62 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42063 pcs Podatkovni list B43501A1477M62.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija B43501 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.81A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Druga imena B43501A1477M 62
B43501A1477M062
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 340 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 250 mOhm @ 100Hz
natančen opis 470µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 250 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 470µF