B43501B5686M002
pregled izdelka
Številka dela: B43501B5686M002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: B43501B5686M002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43501B5686M002
Številka dela B43501B5686M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43109 pcs Podatkovni list B43501B5686M002.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43501 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 660mA @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Druga imena B43501B5686M 2
B43501B5686M2
B43501B5686M2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 2.35 Ohms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.95 Ohm @ 100Hz natančen opis 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 1.95 Ohm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose