B43501B9477M62
pregled izdelka
Številka dela: B43501B9477M62
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: B43501B9477M62.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43501B9477M62
Številka dela B43501B9477M62 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12935 pcs Podatkovni list B43501B9477M62.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43501 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.44A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Druga imena B43501B9477M 62
B43501B9477M062
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 230 mOhms
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 140 mOhm @ 100Hz
natančen opis 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 140 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 470µF