B43501E0277M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43501E0277M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: B43501E0277M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43501E0277M000
Številka dela B43501E0277M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14372 pcs Podatkovni list B43501E0277M000.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43501 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.71A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43501E 277M
B43501E277M
B43501E277M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 590 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 490 mOhm @ 100Hz natančen opis 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 490 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 270µF Aplikacije General Purpose