B43501E187M60
pregled izdelka
Številka dela: B43501E187M60
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: B43501E187M60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43501E187M60
Številka dela B43501E187M60 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27429 pcs Podatkovni list B43501E187M60.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43501 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.26A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43501E 187M 60
B43501E0187M060
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 890 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 740 mOhm @ 100Hz
natančen opis 180µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 740 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 180µF