B43504A2227M62
pregled izdelka
Številka dela: B43504A2227M62
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: B43504A2227M62.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
640 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43504A2227M62
Številka dela B43504A2227M62 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50841 pcs Podatkovni list B43504A2227M62.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija B43504 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 890mA @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Druga imena B43504A2227M 62
B43504A2227M062
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 700 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 580 mOhm @ 100Hz
natančen opis 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 580 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF