B43504A2687M007
pregled izdelka
Številka dela: B43504A2687M007
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: B43504A2687M007.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43504A2687M007
Številka dela B43504A2687M007 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25271 pcs Podatkovni list B43504A2687M007.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43504 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.1A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43504A2687M 7
B43504A2687M7
B43504A2687M7-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 230 mOhms Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 190 mOhm @ 100Hz natančen opis 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose