B43504A5187M67
pregled izdelka
Številka dela: B43504A5187M67
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: B43504A5187M67.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43504A5187M67
Številka dela B43504A5187M67 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22212 pcs Podatkovni list B43504A5187M67.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43504 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.02A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43504A5187M 67
B43504A5187M067
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 890 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 750 mOhm @ 100Hz
natančen opis 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 750 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 180µF